Zakochaj się w referendum

referendum-naglowekKampania Zakochaj się w referendum zainaugurowała działalność inicjatywy Miasto Jest Nasze. Apel do warszawiaków wystosowało 20 osób ze świata sztuki, kultury i nauki. Był to obywatelski i pozapartyjny głos zachęcający do udziału w referendum. Kampania Warszawo, zakochaj się w referendum miała pokazać warszawiakom, że referendum jest przede wszystkim działaniem obywateli zatroskanych o stan miasta. Była to odpowiedź na zawłaszczenie referendum przez partie polityczne. Dyskusja o referendum zamiast rzeczowej rozmowy o problemach i wyzwaniach Warszawy przypominała zbyt dobrze nam wszystkim znaną przepychankę między dwoma największymi partiami w kraju.

Treść apelu

Warszawiacy, 13 października każdy z nas będzie mógł zabrać głos w sprawie przyszłości Warszawy. Niezależnie od preferencji politycznych, referendum jest okazją do oceny urzędników rządzących Stolicą w naszym imieniu. Już teraz obserwujemy jak jego perspektywa wpływa na władze miasta. Decyzje, które jeszcze kilka miesięcy temu wydawały się niemożliwe, dziś stają się rzeczywistością. Jest to najlepszy dowód na znaczenie zaangażowania mieszkańców w sprawy publiczne. Jakość rządów zależy od nas!

Warszawianko i warszawiaku, 13 października staw się w swojej komisji wyborczej i oddaj głos. Głosuj jak chcesz – ważne, że to zrobisz. Pokażmy, że miasto jest nasze.

Warszawo, zakochaj się w referendum!

Ryszard Bugaj
Michał Lorenc
Olga i Wiesław Johann
Bohdan Jałowiecki
Kinga Dunin
Marcin Wolski
Artur Żmijewski
Tomasz Lec
Barbara Jezierska
Jakub Żulczyk
Jacek Raciborski
Maciej Gdula
Redbad Klijnstra
Jacek Poniedziałek
Ilona Łepkowska
Mirosław Chojecki
Piotr Paziński
Janusz Sujecki

Materiały filmowe

Error type: "Forbidden". Error message: "Method doesn't allow unregistered callers (callers without established identity). Please use API Key or other form of API consumer identity to call this API." Domain: "global". Reason: "forbidden".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLuSnF02i_F0fCl9KinuUjAB2qqaPxplxc belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Galeria zdjęć